Aktuality


Ve ČTVRTEK 24.1.  - HERNA LÍNĚ (vybíráme 110 Kč - 60 Kč vstupné + 50 Kč autobus). Odjezd v 8.15, děti přijdou do třídy. S sebou - batůžek, čip na oběd, svačina, dostatek pití, kapesníky, pohodlné sportovní oblečení na pohyb (prosíme, aby děti / hlavně holčičky neměly korálky, řetízky, prstýnky a jiné ozdoby - z důvodu ztráty a bezpečnosti). Je možné dětem dát s sebou přiměřené kapesné.

Dne 31.1. - DEN NA SNĚHU (Železná Ruda) - nejedná se o lyžařský výcvik - děti musí umět samostatně lyžovat a vyjet na kotvě. Závaznou přihlášku + poplatek 500 Kč je nutné odevzdat v kanceláři školy (pí Zahálková). Podrobnosti + požadavky - viz nakopírovaný leták, který děti nesly domů.

Na únor / březen plánujeme společné bruslení s výukou (odborná metodika - vyučující TV). Výuka bude probíhat po ročnících.  Vstupné a jízdné bude vybráno až po skončení akce.

PROSÍM VŽDY NA KONCI MĚSÍCE PODEPSAT ČERVENÝ NOTÝSEK Z DRUHÉ STRANY (zapomínání - prosím podepsat listopad, prosinec - kdo nemá).


Někteří stále nemáme zabalené pracovní sešity a učebnice, prosím zabalit.

Od 20.11. (úterý) - do 29.1.  jezdíme na kurzy plavání. Poslední hodina - úterý 5.2. Od školy odjíždíme vždy v 7.15 !!! Po návratu - 5.vyučovací hodina - AJ.Požadavky na kurzy plavání + další informace - viz mail. V případě, že někdo zaspí (přijde pozdě) a autobus už bude pryč, čeká na nás ve třídě paní učitelky Michálkové (2.B).

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - HOTEL ORLÍK U JEZERA (17.6. - 21.6. 2019) -odjezd od školy 17.6. v 8.00, pobyt začíná obědem. Podrobnosti - viz nakopírovaný leták se závaznou přihláškou. Přihlášku prosím odevzdat do konce LISTOPADU, 1.záloha (ve výši 1000 Kč) prosíme zaplatit do konce LEDNA.